HODNOCENÍ PRODUKTU

Naše zaměření je prodej použitých lyží i výměnný program, abychom vám usnadnili nákup z pohodlí domova, tak každý náš produkt který prodáváme, nejen detailně nafotíme, aby byl vidět celý povrch daných lyží, tak má i v popisku uvedené slovní hodnocení celkového stavu opotřebení.

Všechny lyže které prodáváme jsou po servisu skluznic a zkontrolovány, zda jsou v pořádku. Samozřejmostí je i seřízení vázání zdarma.

Nejčastější hodnocení produktu jsou top stav, super stav a výborný stav.

 

TOP STAV: Lyže vypadají jako nové. Na těchto lyžích není prakticky viditelné opotřebení. Čistá skluznice a povrch bez rýh a škrábánců. Tyto lyže jsou sice dražší, ale vypadají na pohled nepoužitě. Z pravidla lyže mají i širší hranu a tudíž vám déle vydrží.

 

SUPER STAV: Pod tímto hodnocením najdete lyže, které na první pohled vypadají skvěle, ale jsou o něco horší, než lyže v top stavu. Lyže mohou mít menší poškrábání v barvě nebo malé rýhy, které nejsou vidět na první pohled. Lyže nemají žádné odštípnutí jsou zcela v pořádku.

 

VÝBORNÝ STAV: Míra opotřebení je samozřejmě vidět i na ceně, která je nižší, ale lyže neztrácí na svém výkonu. Na těchto lyžích jsou škrábance a rýhy na povrchu. Vše je samozřejmě detailně nafoceno a proto doporučujeme prohlédnout si všechny fotky. Pokud vám nevadí nějaké škrábance, tak pro lyže pod tímto stavem jsou pro vás ideální i vzhledem k ceně.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).