VÝMĚNNÝ PROGRAM - MALÉ ZA VĚTŠÍ

 

Co je výměnný program:

Když jsme v roce 2006 založili firmu s prodejem lyží, chtěli jsme se od ostatních lišit a nabídnout zákazníkům něco navíc. Naším cílem bylo, je a bude spokojený zákazník, který se k nám rád vrací, a tak vznikl nápad na výměnný program. 

Každý kdo u nás nakoupí, tak může náš program využít. Ideální je pro rodiny s dětmi. Vzhledem k tomu, že děti neustále rostou a vy musíte každý rok řešit vybavení na hory.

Proto u nás můžete každou sezónu, dětem sety vyměnit se slevou 2/3 ceny z původního nákupu.

Odpadá tedy problém, kdy kupujete lyže delší, aby vydrželi déle než rok. U nás mohou děti lyžovat vždy na lyžích, které jsou vhodné k jejich výšce a nemusí se trápit na delších lyžích.

Samozřejmě myslíme i na dospělé, kteří tento program mohou také využít za stejných podmínek. Rok co rok zkoušet různé druhy lyží za zlomek ceny.

Můžete také vyměnit pouze lyže, lyžáky nebo snowboard.

Ve výměnném programu lze kombinovat i výměnu typu lyže za snowboard nebo opačně.

Tento program lze využít i při objednávkách přes e-shop, kdy si zboží necháváte zaslat.

O výměnný program nemusíte nijak žádat. Jakmile nakoupíte, tak ho můžete po roce využít. Samozřejmě není povinný.

Termín 1 rok (sezóna) není na přesné datum. Je na vás, zda výměnu uplatníte v září nebo až v únoru.

 

 

Jak to Funguje:

Cena je uvedena pouze pro příklad! Nejedná se o pevnou cenu.

Příklad: Zakoupíte u nás lyžařský set pro dítě, který vás vyjde například na 1800 Kč. Uschováte si paragon nebo fakturu. Příští rok vaše dítě vyroste a budete potřebovat set větší. Přinesete set na výměnu i s dokladem ( popřípadě fotogragii dokladu ) a vyberete set nový. Před platbou předložíte účtenku. Z loňské částky 1800 Kč vám budou odečteny 2/3 ceny , tj. 1200 Kč a to je vaše sleva od částky za větší set. Každý rok vám na paragon nebo fakturu rozepíšeme celou částku za jednotlivé produkty, aby jste další rok odečítali zase z celé částky a ne pouze z částky zaplacené.

Bez předložení účtenky nebo faktury nelze výměnu provést!!! Proto doporučujeme účtenku vyfotit do telefonu

 

Lyže a boty které budou popsané fixou nebo polepené samolepkami nebudou vykoupeny. Proto vás prosíme o vyčištění zboží před vrácením. Hlavně nepoužívat nesmazatelnou fixu. Ideální jsou bílé lepičky, na které si lyže podepíšete a před vrácením odlepíte.

Výměnný program je určen primárně na jeden rok. Po dvou sezónách nejsou garantovány 2/3 z částky, záleží na stavu. Pokud neuplatníte výměnu ani po 2 letech, tak výměnu již nelze provést!!!

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).